Antalya Transfer Firması


Antalya 80’li yıllarından sonra çok hızlı bir gelişme gösterip kalabalık bi nüfus oluşturarak Türkiye’nin beşinci kalabalık şehri olarak kabul edilmiştir. Helenistik döneme ait içerisinde bir çok yapı ve tarihi eser barındıran Antalya, tarihi yerleri restore ederek yenilemiş ve şehre yeniden kazandırmıştır. İçerisinde bir çok mağara barındıran Antalya mağaralarda yeniden kazılar yaparak bulunan tarihi eserleri müzelere kaldırıp halkın ziyaretine sunmaktadır. Tarihi yapıtların bulunduğu mağaralardan biri de Karain Mağarası’dır. Karain Mağarası Antalya merkeze 30 km uzaklıkta şehrin kuzey batısında bulunan Döşemealtı ilçesi Yağca köyü sınırları içerisinde bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük mağaraları arasında olan Karain Mağarasına ulaşım belediye otobüsleri ile mağaranın en fazla 5-6 km yakınına kadar sağlanabilmektedir. Dışarıdan gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olabilecek güzellikte olan Mağaraya Antalya Transfer Firmasını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya’da Transferin yeni adı Merhaba Transfer

Mağarada kazı çalışmaları yapılarak bulunan arkeolojik buluntular ise Karain Mağarasının alt tarafında bulunan Karain Müzesinde sergilenmektedir. Antalya transfer firması özellikleri ve siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu imkanları ile dört dörtlük bir firma olup, sizlere 7/24 iletişim ve hizmet imkanı sunarak her daim yanınızda olmaktadır. Araçları ve şoförleri ile size kaliteli ulaşımın farkını yaşatacak bir firma olan Antalya Transfer den randevu almanız halinde siz değerli müşterilerimiz ile irtibata geçecek, uçaktan indiğiniz andan itibaren konforlu yolculuk yapmanın tadına varacaksınız. Misyonu Antalya’da en iyi transfer firması olmak olan Antalya Transfer sizlere kusursuz seyahat etmenin farkını yaşatacaktır. Antalya dört bir yanı gezilmesi mümkün olan bir tatil kentidir. Mümkün olan en kısa sürede ve en rahat şekilde gezdirme imkanı sunan Antalya Transfer değerli zamanınızı daha çok tarihi yapıt ve tarihi yerler görme imkanı sağlamaktadır. Bir gün içerisinde hem Antalya’nın kuzey batısından bulunan Karain Mağarasına gidip eski Tunç Devrinde ve Klasik çağda yaşayan insanlara ait yapıları gezebilir hem de şehrin güney batı kenarında yer alan içinde bir çok sayıda göl barındıran koca Düden Mağarasını ziyaret edebilme imkanı sunmaktadır. Antalya Transferden yararlanmak için sadece bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Vizyonu müşteri memnuniyeti olan Antalya Transferi isterseniz tek kişi olarak isterseniz de kalabalık bir aile yada arkadaş grubu ile kullanmanız mümkündür. Konforlu ve güvenli bir yolculuk için siz de Antalya Transfer firması ile iletişime geçip size sunduğumuz imkanlardan yararlanabilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir